Niplispitsi koolitus

Korraldame Jäneda mõisas niplispitsi huvilistele kooskäimisi niplispitsi klubi raames. Eesmärk on õpetada algajaid ja aidata pooleliolevate tööde lõpule viimist. Juhendaja Kaire Ries. Niplispitsi uutest tehnikatest ja teemadest korraldame õppepäevi – juhendaja Kristiina Nemirovitš-Dantsenko

Uute teemadega ettevalmistatud õppepäevi korraldame kuni 4 korda aastas vastavalt vajadusele ja võimalustele. Eelnevalt anname teada, milliseid töövahendeid on vaja selleks ettevalmistada. Juhendaja Kristiina Nemirovitš-Dantšenko.

Koolituse hind

Osalejatele osalustasu kahepäeva eest 15.- € (juhendaja Kristiina Nemirovitš-Dantšenko); Osalejatel osalustasu kahe päeva eest klubis 10.- €. ja ühe päeva eest 5.-€ (juhendaja Kaire Ries)

Koolituse toimumise uued ajad:

 

19.-20. september 2020.a.; 25. oktoobril 2020.a. 19. ja 20.detsembril 2020;

 

 

 

Koolitajad

KristiinaKristiina Nemirovitš-Dantšenko omab meistritunnistust tekstiili alal ja juhendab niplispitsi mitmetes käsitööringides ning on oma töödega esinenud mitmetel näitustel Eestis ja Euroopas.

KaireKaire Ries on Jäneda põhikooli ja Lehtse põhikooli kunstiõpetuse õpetaja, kelle suureks hobiks on niplispitsi tegemine.

Registreeri koolitusele või küsi lisainfot